Tuotteet‪» Lankapuoti‪» Langat ja tarvikkeet‪» Ohjeet, kirjat ja lehdet‪» Ohjekirjat‪»

Norjalaisia villapaitoja 3, Linka Neumann

Norjalaisia villapaitoja 3, Linka Neumann


Hinta
34,95 + toimituskulut
Sis. alv 13.5 %



Voit tilata tuotetta korkeintaan varastossa ja saapumassa olevan määrän.
Saatavuus
Tuote ei ole myynnissä tällä hetkellä.

Varastotilanne ja saapuvat


Arvostelut
Yleisarvosana☆☆☆☆☆ ()


Tuotteen kuvaus

Linka Neumannin uudet villapaitamallit aikuisille.

20 uutta neulemallia aikuisille. Kirjasta löytyvät muun muassa kaarrokeversiot suosituista Matoaka ja Takotna -malleista, uusia tunikamallisia paitoja sekä aiemmin lastenmalleina ihastuttaneet Pokhara, Kviljo ja Riikinkukko -paidat.

Linka Neumannin tunnistettavalla tyylillään suunnittelemia, lämpimästä islantilaisesta ja norjalaisesta villasta neulottavia kirjoneulemalleja erityisesti ulkokäyttöön, säähän kuin säähän.

Linka Neumann on norjalainen neulesuunnittelija, jolta on aiemmin suomennettu jo neljä kirjaa: Norjalaisia villapaitoja, Norjalaisia villapaitoja 2, Norjalaisia sisustusneuleita ja Norjalaisia lastenneuleita. Kirjat ovat olleet myyntimenestyksiä niin Norjassa kuin Suomessakin. Linkaa voi seurata Instagramissa @linkaneumann tai sivustolla linkaneumann.com. 


Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 230 x 330 x 30 mm.


Paino
0,1 kg


Kommentit
Lisää kommentti